Úvod » INFO

Informace k sezóně 2016-2017

publikováno 21.03.2016

Vedení klubu HK Kralupy informuje.

Informace k sezóně 2016/17

18.03.2016 | Miroslav Hes

Oznámení

Vážení rodiče, hráči a příznivci klubu, rád bych Vás touto cestou informoval o záměrech klubu na příští sezónu.

Rozdělení kategorií a trenérů:

Přípravka (Základna) - trenéři Martin Minx, Tomáš Kněž, Marek Pokorný, asistent Tomáš Helebrant plus bude ke kategorii nominován nový hlavní trenér.

2. třída - hlavní trenér Tomáš Hora, asistenti Karel Tureček a Libor Štajer

4. třída - hlavní trenér bude nominován dodatečně, asistenti Roman Kašák a Tomáš Helebrant

Mladší žáci - hlavní trenér Milan Ruchař, asistent Emil Kašák

Starší žáci - hlavní trenér Roman Kříž, asistent Lukáš Kříž

Mladší dorost  hlavní trenér Lukáš Majer, asistent bude nominován dodatečně

Junioři - hlavní trenér Roman Kašák, asistent Jiří Exner

A tým - hlavní trenér Jiří Exner, asistent Roman Kašák

Brankáři - Jiří Exner ml.

Šéftrenér pro kategorie Přípravka (Základna) až 4. třída - Lukáš Majer

Volný trenér - Tomáš Krčmář

Kategorie 2. a 4. třída budou trénovat ve společném režimu a stejně tak obsazovat hráče na svazové turnaje 2., 3. a 4. třídy.

Následují, pokud možno heslovitě, další informace, vyplývající ze schůzky sportovního vedení klubu a trenérů:

Sezóna 2015/16 končí 15.4. 2016. Následně budou mít všichi hráči volno do 2.5. (mladší žáci do 9.5.), kdy zahájí přípravu na novou sezónu. (Upozorňuji, že v následujícím období budeme muset na víkendy uvolňovat vybrané šatny pro potřeby pořadatelů víkendových turnajů.)

V období 2.5. až 24.6. budou kategorie Přípravka až Mladší dorost trénovat 2x týdně na ledě, plus příprava "na suchu". Časy a počtu tréninků budou upřesněny na schůzkách s rodiči (nových kategorií), které budou svolány v příštím týdnu. Tréninky na ledě v tomto období jsou plánovány na pondělí, úterý, čtvrtek a pátek, nejdříve od 15:40 hod. Ještě řešíme variantu přesunu jednoho tréninku MŽ na středu, toto bude upřesněno na schůzce rodičů.

Letní soustředění začíná pro všechny kategorie dne 15.8. s výjimkou Mladšího dorostu, který začíná 8.8. a Přípravky, která začne trénovat od září. Kategorie, které začnou 15.8., budou mít do konce srpna minimálně 4 tréninky týdně, z toho minimálně 2 na ledě.

V sezóně 2016/17 obdržíme od provozovatele stadionu s největší pravděpodobností vyšší dotaci ledů.

Hráči se posunou v kategoriích ke dni 4.4., kabiny zůstanou zachovány s výjimkou 2. třídy, která se přesune do kabiny stávající 4. třídy.

Hráči juniorky se přesunou do kabiny A týmu a kabina juniorky bude využita jiným způsobem pro potřeby klubu.

Ve většině kategorií je vhodné resp. nutné doplnit počty hráčů. Sportovní vedení klubu zajistí kampaň na získání hráčů zejména ročníků 2008, 2007, 2003 a tzv. "try out" pro hráče ročníku 2002 do Mladšího dorostu. Pokud se v některé kategorii sejde více hráčů než 20+3, bude hráčům nad tento počet nabídnuto hostování v jiném klubu.

Záměrem vedení klubu je vybudovat ve vybraných prostorách pro hráče "střelnici" resp. sportoviště pro tzv. "off-ice" přípravu. Nakolik se nám to podaří záleží na dohodě s provozovatelem stadionu.

Kategorie Přípravka a MŽ dostanou nové tréninkové dresy.

Druhou půlku dubna jsou na zimním stadionu volné ledy, pokud by měl někdo zájem o privátní využití ledů, kontaktujte mě, stejně jako v případě jakýkoliv dalších dotazů k nové sezóně.

V následujících týdnech budou spuštěny nové webové stránky pro klub, každá kategorie si pak vytvoří vlastní webové stránky na platformě Týmweb.cz, které bude vybraným jedincem či jedinci udržovat a maximálně a včas informovat hráče i rodiče o dění v týmu.

Závěrem nezbývá než popřát hráčům pohodový závěr sezóny a do té nové spoustu energie, nadšení, úsměvů na tváři a sportovních úspěchů.

A využiji článku i k osobnímu poděkování drtivé většině rodičů za podporu při péči o Vaše děti, případně alespoň respektování toho, že děláme v rámci dostupných podmínek pro hráče maximum.

Miroslav Hes

Metodik klubu